Nørregårdsvej 52 og 1 anden boliger er kommet til salg denne uge i Sakskøbing - se boligerne her.

På billedet ses Nørregårdsvej 52 Slemminge 4990 Sakskøbing, som er en af de dyreste boliger til salg i Sakskøbing. Boligen koster 1.895.000 kr.
dato

2 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Sakskøbing. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

På Nørregårdsvej 52 i Slemminge, Sakskøbing, er en rummelig villa blevet sat til salg. Med 151 kvadratmeter boligareal fordelt på 5 rum, tilbyder denne ejendom masser af plads både indendørs og udendørs. Grunden strækker sig over imponerende 7.586 kvadratmeter. Udbudsprisen ligger på 1.695.000 kr.

En anden villa til salg i Sakskøbing er beliggende på Akacievej 3. Denne bolig har et boligareal på 124 kvadratmeter, også med 5 rum. På en mindre grund på 600 kvadratmeter er udbudsprisen sat til 1.175.000 kr., hvilket gør den til en økonomisk attraktiv mulighed.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga