Pilevænget 9 og 1 anden boliger er kommet til salg denne uge i Sakskøbing - se boligerne her.

dato

2 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Sakskøbing. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Sakskøbing er villaen på Pilevænget 9 netop kommet til salg. Ejendommen strækker sig over 132 kvadratmeter og indeholder 3 værelser. Med et grundareal på 1428 kvadratmeter er der rigeligt med plads til udendørs aktiviteter.

På Killerupvej 9 finder vi en anden ny villa på markedet. Denne bolig byder på 116 kvadratmeter fordelt på 6 værelser. Den mindre grund på 816 kvadratmeter gør stadig villaen til en interessant mulighed i byen.

Begge boliger tilbyder unikke rumfordelinger. Pilevænget 9 udbydes til en pris på 1.245.000 DKK, mens Killerupvej 9 har en konkurrencedygtig pris på 849.000 DKK.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga